Kiedyś kupiłem teczkę Ochnik, podobną do tej na zdjęciu. Firma reklamuje swoje produkty jako ekskluzywne, tak więc ceny są odpowiednio wysokie. Szkoda, że w parze z ceną nie idzie jakość.
Za teczkę zapłaciłem jakieś 750 zł (!) drugi raz nie popełniłbym tego błędu.
Na teczkę było 2 lata gwarancji. Minęło jakieś 2,5 roku i urwało się mocowanie uchwytu. Jakieś 2 tygodnie czekania na naprawę + 45 zł za usługę.
Po miesiącu od tej naprawy zepsuł się zamek (zatrzask). Dosłownie ułamał się fragment tego zatrzasku powodując jego otwarcie. Ze środka wysypały się sprężyny i zamek nie blokuje się w klamrze.
Teraz muszę oddać to do naprawy, poczekam 2 tygodnie i zobaczę ile będzie kosztowała ta usługa.
Przyznam, że jestem bardzo rozczarowany jakością teczki Ochnik. Za 750 zł oczekiwałem, że będzie to produkt na długie lata, a tymczasem ledwie wytrzymał 2 lata gwarancji.
Tak więc odradzam wszystkim produkty firmy Ochnik, widać że cena jest nieadekwatna do jakości. Nie warto przepłacać. No chyba, że było by to do kupienia na jakiejś wyprzedaży najwyżej za 200 zł.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz