Zakres działalności;meble kuchenne,szafy,i inne nietypowe zabudowy,20 lat doświadczenia,solidnie i fachowo. Zapraszam na stronę;www.meblenawymiar.bulok.info.Nowy e- mail;stolarz1@onet.euDane tego stolarza:
Krzysztof Zbrowski zamieszkały w Milanówku, tel. 783361834
Jakość wykonania adekwatna do ceny. Kilka rzeczy zostało spartaczonych. Dokładnie:
- jedne drzwiczki były za długie, więc pan je po prostu przyciął
- dokręcając uchwyt do szafki z witryną, od śruby pękła szyba
- elementy frontowe wyspy miały nietypowy rozmiar i miały być wykończone frontem od szuflady, a pan wziął wolny front od drzwiczek i przeciął go na dwie części i przykręcił do wyspy
- różne śrubki były niedokładnie dokręcone, nie wkręcał wszystkich śrubek tylko np. po 2
- w niektórych miejscach brakowało okleiny
- szuflady ciężko chodziły
- od zmywarki i lodówki zostało wiele części montażowych - nie montował zgodnie z instrukcją
- tak samo okap zamontowany niezgodnie z instrukcją (2 zamiast 4 śrub)
- uchwyty do drzwiczek nie są zamontowane w jednym poziomie/pionie
- w jednych drzwiczkach za nisko wywiercił otwór pod śrubkę do uchwytu i zostawił taką dziurę zalepioną silikonem.
Pan nie raczył nas poinformować o tych niedoróbkach i oczekiwał zapłaty. Odmówiłem dopóki tego nie poprawił. Wkurzył się i zaczął przeklinać.
Za kilka dni przyjechał poprawić i wtedy zapłaciłem.
Po dwóch tygodniach oberwała się szyna do szafki na śmietnik, bo zamontował ją na 2 śrubach zamiast na 6. Dokręciłem to sam ale teraz skrzypi i jest opór.
Pan odmówił naprawy w ramach gwarancji - zapewniał że daje 2 lata.
Chciałabym wszystkich ostrzec przed tym pseudo"fachowcem".Na kuchnie czekaliśmy prawie 5 miesięcy! Facet zwodził nas kolejnymi terminami, umawiał się na konkretną godzinę i dzień i nie przyjeżdzał,a potem nie odbierał telefonów. Finalnie zrobil tylko korpusy i w sumie nie ma tego złego bo jakość wykonania poniżej wszelkiej krytyki. Zdecydowanie nie polecam!
OdpowiedzUsuńPotwierdzam wszystkie powyższe wypowiedzi. Szkoda słów. Mam nadzieję, że gość nie dostanie już żadnego zlecenia z internetu!
OdpowiedzUsuńJeśli meble były żle wykonane to nie otrzymałbym zapłaty,a po za tym klient jak chce obniżyć zapłatę to wymyśla różne usterki,niestety zdarzają się tacy klienci.
OdpowiedzUsuńA jeśli wykonawca byłby uczciwy to naprawiłby usterki zgłoszone w ramach gwarancji. Niestety zdarzają się tacy "fachowcy".
OdpowiedzUsuńhttp://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=76969
OdpowiedzUsuń>Jeśli meble były żle wykonane to nie otrzymałbym >zapłaty,a po za tym klient jak chce obniżyć >zapłatę to wymyśla różne usterki,niestety zdarzają >się tacy klienci.
OdpowiedzUsuńKrzysztof Zbrowski bierze zaliczkę i jej nie zwraca. Potem nie odbiera telefonów.
Szkoda, że "fachowcy" psują nam opinię :(
OdpowiedzUsuńhttp://najlepsifachowcy.pl/Opinie.is.zbrowski.html
OdpowiedzUsuńFaktycznie warto jest mieć zaufanego stolarza i ja jestem zdania, ze w takiej sytuacji na pewno możemy liczyć na fachowe wykonanie mebli. Od siebie na pewno polecam stolarza z http://kacprzak-stolarz.pl/ i wiem teraz, że ten wybór jest po prostu właściwy.
OdpowiedzUsuńDzięki za świetny wpis. Zakłada Stolarski Dobrucki https://dobrucki.pl/pl/ to bardzo rzetelna firma, którą naprawdę muszę polecić. Wykonali dla nas mebelki wysokiej jakości. Polecamy.
OdpowiedzUsuńCiekawe, jak dużo zależy od szczegółów przy meblach kuchennych. Sama niedawno się z tym męczyłam i faktycznie, różnica między dobrym stolarzem a takim "byle jakim" jest ogromna. Najgorsze jest jak ktoś obiecuje złote góry, a potem okazuje się, że płyta się łuszczy albo zawiasy nie trzymają. Dobrze, że ktoś o tym pisze wprost.
OdpowiedzUsuń