Witam! Firma z Radości. Wieloletnie doświadczenie w kompleksowych remontach/wykończeniach wnętrz, również nietypowych. Dokładnie, solidnie, referencje, umowa, pisemna gwarancja, rach/f-ra VAT, bezpłatne profesjonalne doradztwo techniczne/architektoniczne. Przystępne ceny. ROBOCIZNA NETTO: wyburzenie ścianki wraz z wyniesieniem 30zł/m2, murowanie 30zł/m2, tynkowanie 20zł/m2, wywóz gruzu 300zł. Jaki termin Panu odpowiada? Kontakt tel 607 864 472, e-mail jacek_gierblinski@wp.pl Serdecznie pozdrawiam
Przyszło dwóch fachowców, wyglądali na "zmęczonych". Jednak zależało mi na czasie i zleciłem im pracę. Błędem było, że płaciłem im w trakcie postępów. Z postawieniem ściany jakoś sobie poradzili. Natomiast podczas tynkowania bardzo szybko zabrakło im gładzi, a tynk został. Przyjrzałem się dokładnie ścianie i okazało się, że jest powyginana jak fala, a fachowiec zamiast prostować ją tynkiem to użył gładzi.
Wtedy nie było już rozmowy i pożegnałem ich.
Odradzam tych panów.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz